Kontakta Oss

Vi har både förmågan och resurserna att lösa problem och hitta nya optimala lösningar. Som erfaren underleverantör till bland andra fordonsindustrin är vi redo att uppfylla mycket varierande krav och nivåer av komplexitet. Vi lyssnar noga på dig som kund och utvecklar den bästa lösningen för din utmaning.

Kontaktpersoner

Management & Business

Hans Dahl
Site Manager Olofström
hans.dahl@safeman.se
+46 454 970 42
+46 763 19 19 43
Johan Jäderström
Managing director & Business developer
johan.jaderstrom@andrenplast.se
+46 070 570 93 58
Fedra Larsson
Site manager & Business developer Trelleborg
fedra.larsson@prefence.se
+46 410 58 826
+46 703 25 17 76

Quality & Maintenance

Mikael Persson
Maintenance
mikael.persson@safeman.se
+46 454 970 41
+46 763 38 77 32
Lola Allard
Quality & Environment
lola.allard@safeman.se
Per-Ola Ahlgren
Warehouse & Distribution
per-ola.ahlgren@safeman.se
+46 454 970 96
+46 763 453 614

Finance & Administration

Therese Colbrand
Finance
therese.colbrand@safeman.se
+46 454 970 50
+46 763 28 52 97
Anna Eliasson
Purchasing & Order
anna.eliasson@safeman.se
+46 454 97 004
+46 761 66 89 74

Technology & Development

Ingemar Melin
Product development & Design
ingemar.melin@prefence.se
+46 410 58 822
+46 734 47 43 24
Lars-Åke Lindell
Production Technology
lars-ake.lindell@safeman.se
Rikard Martinsson
Production Technology
rikard.martinsson@safeman.se
+46 454 970 43
+46 763 08 32 41

Kontor

Olofström

info@safeman.se
Östra Ringvägen 209
293 40 Olofström
0454-970 00

Trelleborg

info@prefence.se
Maskingatan 20
231 66 Trelleborg
0410-588 20

Share this content.