Kontakta Oss

Vi har både förmågan och resurserna att lösa problem och hitta nya optimala lösningar. Som erfaren underleverantör till bland andra fordonsindustrin är vi redo att uppfylla mycket varierande krav och nivåer av komplexitet. Vi lyssnar noga på dig som kund och utvecklar den bästa lösningen för din utmaning.

Kontaktpersoner

Marknad/Försäljning

Anna-Karin Bengtsson
Vice VD / HR-ansvarig
Anna-Karin.Bengtsson@safeman.se
+46 70 563 15 95
+46 70 563 15 95
Stephan Bengtsson
VD/Ägare
stephan.bengtsson@safeman.se
+46 454 970 09
+46 703 17 16 06
Frida Silvervret
Business developer
frida.silvervret@safeman.se
+46 454 97 008
+46 768 80 33 39
Fedra Larsson
Produktchef Prefence & Platschef Trelleborg
fedra.larsson@prefence.se
+46 410 58 826
+46 703 25 17 76

Produktion/Kvalité

Rikard Martinsson
Planering
rikard.martinsson@safeman.se
+46 454 970 43
+46 763 08 32 41
Hans Dahl
Produktions- och Kvalitétsansvarig
hans.dahl@safeman.se
+46 763 19 19 43
+46 454 970 42
Joakim Jaldegård
Kvalitétstekniker
joakim.jaldegard@safeman.se
+46 454 970 03
+46 735 05 76 93

Ekonomi/ Administration

Therese Colbrand
Ekonomiansvarig
therese.colbrand@safeman.se
+46 454 970 50
+46 763 28 52 97
Anna Eliasson
Inköp/Order
anna.eliasson@safeman.se
+46 454 97 004
+46 761 66 89 74

Teknisk Utveckling

Fredrik Rådén
Produktutveckling/ Design
fredrik.raden@safeman.se
+46 454 970 21
+46 735 14 01 01
Ingemar Melin
Produktutveckling/ Design
ingemar.melin@prefence.se
+46 410 58 822
+46 734 47 43 24
Fredrik Elander
Teknisk utveckling & Automationstekniker
fredrik.elander@safeman.se
+46 454 97 033
+46 700 904 059

Kontor

Olofström

info@safeman.se
Östra Ringvägen 209
293 40 Olofström
0454-970 00

Trelleborg

info@prefence.se
Maskingatan 20
231 66 Trelleborg
0410-588 20

Share this content.