Kontakta Oss

Vi har både förmågan och resurserna att lösa problem och hitta nya optimala lösningar. Som erfaren underleverantör till bland andra fordonsindustrin är vi redo att uppfylla mycket varierande krav och nivåer av komplexitet. Vi lyssnar noga på dig som kund och utvecklar den bästa lösningen för din utmaning.

Kontaktpersoner

Marknad/Försäljning

Stephan Bengtsson
VD
stephan.bengtsson@safeman.se
+46 454 970 09
+46 703 17 16 06
Fedra Larsson
Produktchef Prefence & Platschef Trelleborg
fedra.larsson@prefence.se
+46 410 58 826
+46 703 25 17 76
Frida Bengtsson
Marknad & Försäljning
frida.bengtsson@safeman.se
+46 454 97 008
+46 768 80 33 39
Mikael Skåre
Affärsutvecklare
mikael.skare@safeman.se
+46 454 97 055
+46 706 35 35 90
Suzana Krstevska
Innesäljare & Order Prefence
suzana.krstevska@prefence.se
+46 410 58 820
+46 733 72 80 08

Produktion

Jerry Gustafsson
Operativt ansvarig
jerry.gustafsson@safeman.se
+46 454 970 38
+46 706 97 90 17

Inköp

Anna Eliasson
Inköp
anna.eliasson@safeman.se
+46 454 97 004
+46 761 66 89 74

Ekonomi/ Administration

Anna Svensson
Ekonomiansvarig
anna.svensson@safeman.se
+46 454 970 16
+46 766 44 18 43
Erica Nilsson
Kundkontakt & Shipping
erica.nilsson@safeman.se
+46 761 97 48 08

Teknisk Utveckling

Ingemar Melin
Produktutveckling/ Design
ingemar.melin@prefence.se
+46 410 58 822
+46 734 47 43 24
Lars-Åke Lindell
Teknisk utveckling
lars-ake.lindell@safeman.se
+46 709 73 05 76
Ingmar Eng
Teknisk utveckling
ingmar.eng@safeman.se
+46 454 97 054
+46 735 20 71 32

Kvalité/ Miljö

Jörgen Nilsson
Kvalité & Miljö ansvarig
jorgen.nilsson@safeman.se
+46 454 970 20
+46 760 35 75 95

Kontor

Olofström

info@safeman.se
Östra Ringvägen 209
293 40 Olofström
0454-970 00

Trelleborg

info@prefence.se
Maskingatan 20
231 66 Trelleborg
0410-588 20